608 shikime në këtë artikull

"TAKE ME" i Stepë'S, parfum i cili i shkurton kërkojnë tuaj për të rostiçeri.

prends moi velds PRENDS MOI de VELDS, le parfum qui coupe ton envie de grignoter.

Unë kam marrë kohë për të shkruar këtë artikull, por këtu unë jam më në fund nisjen !! smiley surprised PRENDS MOI de VELDS, le parfum qui coupe ton envie de grignoter.

Kam marrë këtë parfum atje një kohë. Perfumes marr disa dhe për sa kohë që unë 'nuk pëlqen erën ajo është e vështirë për mua të shkruaj ndonjë gjë! Atëherë unë nuk mund të flas parfume ...

Përveç "erë e mirë" dhe "kjo nuk ka erë të mirë," Unë nuk e shoh se çfarë të them! Unë kam shikuar për disa ide mbi blogs parfum, por kjo është një zhargon unë nuk e kuptoj dhe nuk excites mua përtej mase.

Me pak fjalë! Këtë herë unë jam me fat sepse parfum në fjalë emri ndjellëse e "Take Me" ndihet shumë e mirë ... Emri mëdyshje mua, por unë shpenzuar mbi të dhe të përqëndrohet në parfum dhe konceptin ai vesh.

lamarque PRENDS MOI de VELDS, le parfum qui coupe ton envie de grignoter.

Stepë-së është një markë e krijuar në 2004 nga Joyce Musy. Fillimisht Stepë-së në vend zhvillon produkte anti-plakje, por kjo është vetëm "të marrë mua" markë godet vështirë si ajo premton të na ndihmojë të humbni peshë.

leproduit PRENDS MOI de VELDS, le parfum qui coupe ton envie de grignoter.

velds prends moi PRENDS MOI de VELDS, le parfum qui coupe ton envie de grignoter.

Si dreqin mund një parfum më ndihmoni mua Emeline Blogger i ulur dhe të hahet dhunë Dragibus bukuri humbasin ndonjë program?

Bah vetëm duke shtuar në përbërjen e parfum një kompleks të pasurive neurocosmétiques cilit Betaphroline në gjendje për lirimin e endorphins në nivelin e lëkurës për të lejuar mirëqenien e menjëhershëm dhe të reduktuar dëshirën ... Nga Dragibus.

monavis PRENDS MOI de VELDS, le parfum qui coupe ton envie de grignoter.

Parfum vetë erë e mirë. Ajo kombinon freskinë e grejpfrut, mandarinës dhe bergamot dhe edhe pse unë nuk jam një tifoz i bergamot, ajo shkon shumë mirë!

Pastaj, jo ky parfum nuk është një "ilaç magjik që ju bën të humbni peshë." Për të humbur peshë ju duhet për të rregulluar dietën e tij dhe të lëvizin atë prapa smiley surprised PRENDS MOI de VELDS, le parfum qui coupe ton envie de grignoter.

"Merrni mua" ka për qëllim për lirimin e endorphins dhe në këtë mënyrë të ndihmojë rregullimin e urisë për shkak të stresit, mërzitje etc.etc.

Është e vërtetë që unë të hani më pak në këtë moment, por unë nuk mund të them se kjo është në sajë të parfum, që nga vendimi për të jenë të kujdesshëm që kalon nëpër kokën time për mjaft kohë. Ajo do të jetë interesante për të parë rezultatin në një person nuk ka vullnetin për të humbur peshë histori të krahasuar.

I mbetet mjaft neutral pse befasuar këndshëm në fund.

Shishe është e cilësisë. Çmimi mund të duket e tepruar, por unë në krahasim me shumicën e parfum dhe 100ml është rreth 70 100 €. Pra, çmimi është normal në se ne si erë.

parfum minceur velds PRENDS MOI de VELDS, le parfum qui coupe ton envie de grignoter.

infospratiques PRENDS MOI de VELDS, le parfum qui coupe ton envie de grignoter.

56 € në shitje në 100ml Nocibé për më shumë informacion mbi vizitës markë www.velds.fr

Dhe ju? Çfarë mendoni ju? Ju testuar?

pixel PRENDS MOI de VELDS, le parfum qui coupe ton envie de grignoter.
Kjo hyrje ishte postuar në nenet Sponsored , unë testuar , me fjalën (t) -clef (s) , , , , , , , , , . Ju mund Bookmark permalink .

9 Përgjigjet për të "marrë mua" i Stepë'S, parfum që çan kërkojnë tuaj për të rostiçeri.

 1. adeline L thotë:

  lol koncept i mirë më duhet të them është për të provuar çfarë

 2. Parfum kritiku thotë:

  Pas anti-plakjes parfum (Sourcery Uji i Garancia), këtu është parfum që ju bën të humbni peshë.

  Kjo më bën të mendoj se e perëndimore hawkers, të cilat premtoi pamundur me elixirs tyre.

  Le të jetë serioze. : Laugh:

 3. Ti e di se çfarë të bëj në qoftë se unë dua shumë, unë marr frymë pak sekonda Red Tiger Balsam apo të aplikoj për një grimë në fyt, në mes të collarbones të mendojnë se. Dhe kjo jetuar.

 4. E pra, për fat të mirë, unë ha mirë dhe unë kam një lloj suppressant oreks natyrore sepse unë gjej atë ende mjaft të shtrenjta.

 5. Unë kam të vështirë të besojnë se një parfum mund të parandaluar snacking, dhe pastaj pashë çmimin, unë do të blej një parfum të vërtetë mjaft të atë që kam ngrënë : Laugh:

 6. Carine thotë:

  Unë besoj në, dhe më në fund të ketë thënë në artikull, ajo ndihmon, ajo nuk humbni peshë papritmas.
  Ka disa gjëra që lejon për të ndryshuar idetë e të ngrënit, të tilla si duke dëgjuar muzikë, të shkojnë jashtë për një shëtitje apo çfarëdo, unë mendoj se unë do të përpiqet atë, duke shpresuar për të gjetur mostra në institut ose në dyqane të ndryshme.

 7. chouby36 tha:

  intrigat e tij mua, : Ai është i marrë: !!! por unë jam më tepër shënoni ^ : Hum:

 8. Annek tha:

  Përshëndetje,

  Unë kisha dëgjuar për këtë parfum pranverën e kaluar rafte në kohën e regjimeve të para - unë tregoj trupin tim në plazh. Unë gjej veçanërisht se ky parfum erë marketingut hundë të plotë, dhe kjo është me të vërtetë i kufizuar kur ne e dimë përpjekje që duhet për të humbur ose të ruajtur peshën.
  Pra, për mua ky lloj i argumentit komerciale është e papranueshme dhe unë menjëherë vënë markë në kategorinë "Unë shfletoj naivitet / ankth / ajo që ju dëshironi që njerëzit të besojnë asgjë për të fituar para . Kjo nuk është serioze.
  E pra, unë jam një rritje të vogël atje, sepse unë kam blerë kohët e fundit një produkt nga kjo markë që unë kam gjetur askënd, kështu papritmas, unë gjej ata me të vërtetë abuzojnë ....

 9. ehlekctra tha:

  Unë mendoj se niveli mund erë të këndshme mua : Heuu: dhe unë e dua atë lloj shishe. Për pjesën tjetër nuk besoj për një moment : Heuheu:

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Lajmëroni mua follow komenteve me e-mail. Ju gjithashtu mund të regjistroheni pa komentuar.