1220 shikime në këtë artikull

Ultratinguj e parë: D

échographie à 7sa Première échographie :D

Një tjetër artikull ose Do ta tregoj me jetën time skype10 Première échographie :D Unë nuk rri me turinj blogun tim tani, por unë jam në mënyrë të shkakton të përzier që kam luftuar për të menduar diçka tjetër! Qëndruar në frontin e pc kur ju keni të përzier, kjo nuk është e lehtë smiley surprised Première échographie :D Është pothuajse si në qoftë se keni qenë të detyruar të punojnë asgjë dehur !! Emoticons Première échographie :D

Dje kam pasur zyrtar tim të parë me ultratinguj !! Pra, ne pamë një 12,2mm vogël embrion dhe me një mundi të bukur të zemrës cricri2002 Première échographie :D Unë jam 7SA ose 5 javë të shtatzënisë. Në këtë fazë, ne nuk e shohim shumë: Një badiava vogël me një pikë ndezje (zemrën) Embrioni marrë 1mm / ditë!

Gygy për të thënë se ai u rrit shumë mirë dhe çdo gjë ishte normale! Le të shpresojmë të vështirë! Së fundi ajo është një lajm i mirë tashmë për shkak se ajo nuk u fitua në e tij ...

Në çdo rast, fëmija është planifikuar për 4 nëntor dhe unë dua të mbajnë seks papritur në fund! Ky është fëmija im i fundit kështu që unë dua të bëj gjëra të mirë smiley surprised Première échographie :D

Si surprizë fëmija arriti?

Unë do të ju jap disa lajme me kalimin e kohës, por në ndërkohë unë rifillojë time bloger funksionet bukuri icon mrgreen Première échographie :D

pixel Première échographie :D Keywords: ultratinguj 7 të saj
Kjo hyrje ishte postuar në Papotages mia , për mami , me fjalën (t) -clef (s) , , , , , , , , , . Ju mund Bookmark permalink .

36 pergjigje parë ultrazërit: D

 1. Unë jam i kënaqur për të ndjekur evoluimin e shtatzënisë.

  : Houraaa:

 2. Aaricia tha:

  ri ri ri ri ri të gjitha urimet e mia ... : BigLove:: BigLove:: BigLove:: BigLove:: BigLove:: BigLove:: BigLove:: BigLove:: BigLove:

 3. Celine ka thënë:

  Dhe ju më thoni kur numërohen, ajo ishte në rregull ??? Dhe unë kam të vdes ... kujtesë Shitje jetë. : Hanhaaan:

 4. Margo thotë:

  Unë e di se lumturia : KKK: 6 KPA për mua dhe 4fiv, 7 vjet dhe unë jam duke pritur gati pesë muaj shtatzënë, dhe unë pas.je ende realizuara ju uroj një shtatzëni të bukur

 5. Mam-Espal ka thënë:

  : Thur: Unë mendoj se çdo gjë është dit.Heureuse duke parë fëmijën tim 7: kjo është jeta e bukur e gjatë! : Coeurrose:: Coeurrose:: Coeurrose:

 6. Nikit @ thotë:

  Sa prekëse ... Një badiava pak, kjo është jehona magjike : Houraaa: Plot me puthje Emeline dhe për të mbajtur edhe ...

 7. chantal13 tha:

  : Coeurrose: ajo është shumë e mirë djali im i vogël apo vajza : Zemra:
  Kisses Big : BigLove:

 8. borabora tha:

  coucoue t të gjitha puthjet e mia Urime të mëdha

 9. tanagr tha:

  Félicitaitons !!! : Houraaa:
  Unë jam shumë i lumtur për ju : Houraaa:
  plot puthje : BigLove:

 10. Adeline L thotë:

  Unë dua, unë jam dakord, unë jam edhe më shumë Yay, ajo lumturi, pasi të gjithë në qoftë se keni jetuar nëpër të gjitha zhgënjimet me të cilat ju jeni duke shkuar, unë jam i kënaqur për ju : BigLove:

 11. Madhe, urime ast! Unë jam shumë shumë shumë i lumtur për ju : Cbeaulavie:

 12. Stussy tha:

  Përsëri urime dhe të lumtur për ju, badiava megjithatë bukuroshe : BigLove:

 13. Serena075 tha:

  Oh kjo është shumë e bukur! Urime e bukur! : BigLove:

 14. cleopat tha:

  një të vogël apo një akrep të vogël atëherë :) përgëzime : Houraaa:

 15. Solène7 tha:

  Urime, kjo është e madhe!

  Qëndro mirë :)

 16. Fraisette tha:

  Por unë humba një nuhatje episod

 17. : Houraaa: wow, urime!

  Një karkalec dashuri që e bëri rrugën e tij të qetë, është e bukur : BigLove:

  (Na vjen keq Unë jam i pasur me XD figurinat është premeir blog ku ka kaq shumë! : D )

 18. margoetloulou tha:

  Më pëlqen badiava tuaj. puthje dhe të sjellë që ju të mirë : BigLove:

 19. Lexou tha:

  Oh !!! kam humbur një episod ka !!! Urime !!! kjo është e madhe për të arritur !! Ju uroj një shtatzëni !!! bukur dhe sa janë të dy të mëdha juaj?

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Lajmëroni mua nëpërmjet komenteve email që do të vijnë. Ju gjithashtu mund të regjistroheni pa komentuar.