328 shikime në këtë artikull

TOUCH NATYRORE, deodorant i ri Dove!

45674 5436 629899 15710 7116 1 NATURAL TOUCH, le nouveau déodorant Dove !

Visu2 NATURAL TOUCH, le nouveau déodorant Dove !

Për shumë kohë pronat e Detit të Vdekur janë të njohura dhe të përdorura në një numër të kozmetikës. Por çfarë kanë ata më shumë se të tjera të tilla kozmetike Lindjen e Mesme?

Është e thjeshtë ata janë të mbushura me minerale dhe kanë virtyte të mëdha!

 NATURAL TOUCH, le nouveau déodorant Dove !

Deti i Vdekur është një nga Spas më të madhe natyrore në botë që nga kohët e lashta! Veprimi i saj i dobishëm është e tillë që edhe jep atij të drejtën për të trajtuar psoriasis dhe sëmundjeve të tjera dermatologjike! Ajo gjithashtu nxit eliminimin e qelizave të vdekura, e cila përshpejton ripërtëritjen e qelizave të lëkurës që mundemi atëherë duket më i ri. Përveç kësaj, ujërat e të ketë një përfitim të vërtetë antioxidant, 100% natyrore të cilat ne mund të kuptuar interesin në kontekstin e një përfitim të anti-plakje.

Pikërisht në këtë kuptim që Dove ka krijuar një varg të ri të butë dhe të respektueshme hiper underarm deodorant traumatizuar nga depilim, rroje, etc.etc ngrohjes.

Varg Natyrore kontakt është zhvilluar në mënyrë specifike me minerale nga Deti i Vdekur, të njohura për hidratues saj natyrore dhe respektimin e të gjitha llojet e lëkurës.

Kjo deodorant është formuluar me 1/4 krem hidratues për përkulshmëri të lëkurës dhe rehati, duke e lejuar atë për të qëndruar e bukur dhe ushqyer gjatë gjithë ditës. Është e vetëkuptueshme se formula është alkool falas!

Dove duke zhvilluar një garë duke e lejuar ju që të fitojë një udhëtim një-javor në brigjet e Detit të Vdekur dhe shumë dhurata të tjera!

Për të marrë pjesë është atje: http://fr.dove.com/fr/jeu-dove-natural-touch.aspx

Sponsorizuar Neni

Viral Video nga ebuzzing

pixel NATURAL TOUCH, le nouveau déodorant Dove !
Kjo hyrje ishte postuar në nenet Sponsorizuar , Shopping dhe tagged (s) -clef (s) , , , , , , , , , . Ju mund Bookmark permalink .

9 Përgjigjet për kontakt NATYRORE, deodorant i ri Dove!

 1. Ioana Radu thotë:

  Faleminderit për artikullin. Unë nuk e di këtë deodorant re. Unë e përdorin shumë shpesh produkte pëllumb. Cilësi shumë të mirë. :)

 2. soso thotë:

  Kam frikë nga alumini dhe triclosan, të cilat janë të rrezikshme. Mbetet për të parë nëse ajo përmban Deo por unë mendoj kështu.

 3. adeline L thotë:

  artikull i bukur i ri! Unë kisha për të testuar kolektive 'por unë di më shumë se një lajm i mirë ...

 4. Charloutlady tha:

  Mos blej atë testimin Dove kafshëve !!!!!!!!!!

 5. Grooming tha:

  Faleminderit për ndarjen. Unë do të testojë herë pas here.

 6. Kam provuar atë dhe unë pranoj se unë i pëlqente. Përveç kësaj, ajo është alkool të lirë me një aromë që zgjat.

 7. chouby36 tha:

  Qyqe

  Unë mendoj se kam testerais!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Lajmëroni mua follow komenteve me e-mail. Ju gjithashtu mund të regjistroheni pa komentuar.