Category Archives: I testuar

Sfidat mbledhje | Këshilla dhe Shqyrtime

Source Photo : Je sais pô.. Trouvée sur fb..

Kjo është një lloj i modës në këtë kohë, sfidat e të gjitha llojeve. Unë kam qenë tunduar, si shumë njerëz, duke përfshirë Sfidat mbledhje, dhe kam mbajtur dy javë ... unë nuk kam, por unë ... Vazhdo leximin

Keywords: squats opinionit, mollaqe muskujve
Marqué avec , , , , , , , , , | 5 commentaires Posted in I testuar , Shëndeti dhe Wellness | Tagged , , , , , , , , , | 5 komente

Melasë MOON | Iced Strawberry Dream

treacle-moon-crème-corporel

Kam marrë produktin në dhjetor, por unë nuk kam me të vërtetë kishte kohë për të gjykuar ata, deri më tani ... Unë mund të jetë për shkak, këto produkte janë të vdesin për të! Sigurisht duhet ta duam erën e girly (unë si ... Vazhdo leximin

Keywords: melasë moon blog
Marqué avec , , , , , , , , , | 12 commentaires Posted në kozmetikë , unë testuar | Tagged , , , , , , , , , | 12 komente

StriVectin-EV ... Trajtimi i vërtetë kundër qarqeve të errëta apo scam pastër?

Cernes marrons

Unë mendoj se nuk kam pasur kaq shumë a priori mbi një produkt që produkti nga hera e parë që unë shkova në shtëpi Cefoni të nesërmen për të kërkuar rimbursim, por shitësi më tha se unë ... Vazhdo leximin

Marqué avec , , , , , , , , , | 12 commentaires Posted në kozmetikë , unë testuar | Tagged , , , , , , , , , | 12 komente

Fake fsheh Up Benefit ... Mendimi im ...

correcteur cernes

Nesër unë do të flasim për trajtimin tim Strivectin kundër qarqeve të gjallë, por sot unë do të derdh mbi blerjen e mia të momentit, unë quajtur fsheh Fake Up Benefit ... Po të kishte kaluar më pak kohë duke të drejtë në ... Vazhdo leximin

Keywords: përfitojnë anti identifikon Moisturizer shqyrtime
Marqué avec , , , , , , , , , | 10 commentaires Posted in I testuar , Makeup | Tagged , , , , , , , , , | 10 komente

[Contest] GEL intime higjienës Saforelle

soin-lavant-saforelle-barda

Kjo tualet xhel intime që do të përfshijë më shumë se një si ajo është projektuar posaçërisht për të trajtuar thatësi vaginale duke shkaktuar irritim, kruajtje dhe gjësend që me të vërtetë e di ... Saforelle ® unë shpesh flasin dhe c është një ... Vazhdo leximin

Keywords: Gel saforelle saforelle intime
Marqué avec , , , , , , , , , | 39 commentaires Posted në Hairstyles , unë testuar , Shëndeti dhe Wellness | Tagged , , , , , , , , , | 39 komente

Kontraceptiv implant, dëshmia ime!

contraception

Hellooooow! Ka disa muaj që unë vendosur për të pyesni mua një implant kontraceptive për të mos pasur fëmijë (Sidomos me fëmijën unë mund të bëjë, por pas 10 duhet të marrë! ... Vazhdo leximin

Keywords: vou mo itches abondammemtn implant tim hip, ajo scratches mua apo ka implant time brenda në krah, implant kontraceptive
Marqué avec , , , , , , , , , | 29 commentaires Posted in I testuar , Shëndeti dhe Wellness | Tagged , , , , , , , , , | 29 komente

Si Veet depilatory të vetullave të tij? [Contest]

cire-veet-précision-soin

Veet, unë e di sidomos për të këmbëve, ndoshta për bikini dhe underarms, por unë kurrë nuk kam ventured poshtë vetullat rrëshqitshëm rrugën në mënyrë unë jam i frikësuar për të bërë asgjë. Dhe atëherë unë kam një klip ... Vazhdo leximin

Keywords: vetullat veet të vetullave të tij, dylli veet depilatory, veet qepallat depilatory
Marqué avec , , , , , , , , , | 48 commentaires Posted in Artikuj Sponsored , Hairstyles , unë testuar | Tagged , , , , , , , , , | 48 komente

Swatch Eyeshadow Bukuri Suksesi

maquillage yeux

Kam marrë Kuarteti lagësht dhe të thatë paleta Bukuri Suksesi me të cilin kam bërë deri sot (foto tite fund të nenit). Unë gjithashtu mori një pluhur bronzing, unë do të përfshijë atë në një grim të ardhshëm ... Ngjyrat janë të bukur, i tanishëm, i përsosur ... Vazhdo leximin

Related Posts Plugin për WordPress, Blogger ...
Marqué avec , , , , , , , , , | 6 commentaires Posted in I testuar , Makiazh | Tagged , , , , , , , , , | 6 komente